• Adres: Yıldırım / BURSA
    TURKEY

  • Telefon: (+90) 224-341 13 16
    info@ponimak.com

IBA Munich 22-26 Ekim 2023 tarihlerinde Almanya’nın Münih şehrinde 25. kez kapılarını açacak. 1949 senesinden beri 3 yılda bir yapılan organizasyon Unlu Mamuller, Pastacılık ve Fırıncılık Endüstrisi için önemli fuarların başında geliyor. Bu yıl fuar “Katılımcı olmaya değer!” ana başlığıyla 5 gün boyunca gıda endüstrisinin ihtiyaçlarına odaklanacak.

IBA Munich Fuarı’nda Sahne Sizin

İBA, unlu mamuller endüstrisi profesyonellerini buluşturan uluslararası öneme sahip bir etkinliktir. En yeni teknolojilerin tanıtıldığı fuar, sektör uzmanları için üst düzey bilgi paylaşımı sağlar. Fırınlardan endüstriyel üretim kanallarına, pasta şeflerinden restoran sahiplerine, otel profesyonellerinden yiyecek tedarikçilerine uzanan bir pazarda karar vericiler için küresel bir ağdır.

Endüstride mevcut üretim makinaları ile birlikte geliştirilmiş teknolojilerin canlı olarak deneyimleneceği fuar aynı zamanda büyük şirketlerin yeni ürünlerini tanıttıkları platformdur. Pişirmeden kesmeye, hammaddeden hijyene, paketlemeden nakliyeye sektörü birbirine bağlayan her firmanın katıldığı fuar potansiyel iş anlaşmalarına sahnedir.

Ürün grupları; fırıncılık teknolojileri ve ekipmanları, kek, kurabiye, ekmek yapım ürünleri, şekerlemeler, tohumlar, tahıllar, yağlar, kahveler, dondurmalar, donduruluş gıdalar ve teknolojileri, makarna, pizza yapımı, üretim gereçleri, mağaza donanım ve ekipmanlarıdır.

IBA Munich Fuarı ilgiyle beklenen ödüllü yarışmaları, tanıtım ve panelleriyle katılımcılara dopdolu bir organizasyon yaşatır.

× Whatsapp
Hemen Ara
Yol Tarifi Al